В даному розділі розміщується інформація що стосується цивільного захисту мешкаців громади
ВІДДІЛ З ПИТАНЬ ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ СОЛОНИЦІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ІНФОРМУЄ
19 Липня, 2024 р., 23:38
Відділ з питань цивільного захисту інформує, що купатися у водоймах під час літнього періоду ЗАБОРОНЕНО!
З метою запобігання нещасних випадків на водоймах 19 липня 2024 року працівником відділу з питань цивільного захисту Мариною АБРАМОВОЮ, провідним інспектором ВЗНС Харківського РУ ГУ ДСНС України у Харківській області Євгеном ГЕРАСИМЕНКО та поліцейським офіцером громади СВГ ВП № 3 ХРУП № 3 ГУНП в Харківській області Олексієм ГРЕЧКОЮ було проведено інформаційно-роз’яснювальну роботу серед населення громади. Громадянам нагадали основні правила безпеки у місцях масового відпочинку населення на воді та повідомили, що в умовах воєнного стану купання та відвідування таких місць на території громади заборонено.
Під час проведення заходу усім співрозмовникам були вручені інформаційні пам’ятки на відповідну тематику.
24 Червня, 2024 р., 15:04
21.06.2024 року відбулось засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій під головуванням селищного голови Андрія ЛИТВИНОВА.
14 Червня, 2024 р., 09:58
13.06.2024 року відбулось засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій під головуванням селищного голови Андрія ЛИТВИНОВА.
07 Червня, 2024 р., 08:56
Відділ з питань цивільного захисту інформує, що купатися у водоймах під час літнього періоду ЗАБОРОНЕНО!
09 Травня, 2024 р., 14:59
Рибалити поблизу ліній електропередач смертельно небезпечно!!!
09 Квітня, 2024 р., 10:27
08 квітня, відбулась комісійна перевірка, в склад якої входять представники Солоницівської селищної ради (відділ з питань цивільного захисту), Харківського районного управління ГУ ДСНС України у Харківській області, місцевої пожежної охорони Солоницівської селищної ради, ГУ Національної поліції в Харківській області та ДС «Харківська лісова науково-дослідна станція», щодо готовності до запобігання та ліквідації пожеж у природних екосистемах селища Солоницівка, села Подвірки, села Куряжанка.
09 Квітня, 2024 р., 10:22
Лісові пожежі виникають і розвиваються внаслідок багатьох причин. І, як показує статистика, головна з них – порушення населенням правил пожежної безпеки при поводженні з вогнем. Лісові пожежі – це неконтрольоване горіння рослинності, що стихійно поширюється на території лісу. Виникненню та поширенню лісових пожеж зумовлюють і несприятливі погодні умови: висока температура повітря, перегрівання ґрунтів, тривала відсутність дощів, а сильні і рвучкі вітри швидко поширюють вогонь.
Відбулось чергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій
08 Квітня, 2024 р., 11:27
29.03.2024 року відбулось засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій під головуванням селищного голови Андрія ЛИТВИНОВА.