До відома одержувачів субсидій!

Дата: 07.07.2021 10:57
Кількість переглядів: 944

За інформацією Міністерства соціальної політики України:

Органи соціального захисту населення наприкінці червня отримали інформацію від Міністерства фінансів за результатами проведеної верифікації даних щодо одержувачів житлових субсидій на відповідність новим умовам її одержання.

На підставі цієї інформації органами соціального захисту населення проведено перепризначення житлових субсидій в автоматичному режимі для домогосподарств, які її одержували в опалювальному періоді 2020-2021 років.

Наразі Мінсоцполітики отримало заявку на потребу в коштах для фінансування перепризначених субсидій за травень та червень поточного року і перераховує відповідні кошти в регіони для проведення відповідних виплат.

Фото без опису

Таким чином, вже найближчим часом громадяни отримають належні їм суми житлової субсидії за травень - червень поточного року у повному обсязі.

При цьому, враховуючи, що вартість отримуваних житлово-комунальних послуг в неопалювальний період зменшується через відсутність послуги опалення, середній розмір субсидії за ці місяці становить близько 290 гривень на домогосподарство в місяць.

Звертаємо увагу, що на опалювальний період субсидія всім цим домогосподарствам, з урахуванням витрат на опалення, буде розрахована автоматично після початку опалювального періоду.

Нагадуємо, що відповідно до прийнятого Урядом рішення перепризначення субсидії на наступний рік тим домогосподарствам, які її одержували в опалювальному періоді 2020-2021 років, здійснюється автоматично (без звернення громадян) з урахуванням даних Мінфіну за результатами верифікації даних на відповідність умовам надання субсидії.

Слід додати, що з метою недопущення випадків надміру призначення житлової субсидії особам, які підпадають під категорію автоматичного перепризначення, необхідно в обов’язковому порядку звернутися до відділу соціального захисту населення Солоницівської селищної ради та надати довідку про склад зареєстрованих осіб у домоволодінні.

Новий повний пакет документів подається особами, яким житлова субсидія:

  • надавалася у грошовій безготівковій формі;
  • була призначена за фактичним місцем проживання осіб (орендарі житлових приміщень; внутрішньо переміщені особи);
  • була призначена без урахування окремих осіб з числа зареєстрованих у житловому приміщенні, які не проживають за місцем реєстрації.

ДОВІДКОВО:

Кількість одержувачів субсидій по Солоницівській громаді складає 2304 домогосподарства.

1870 особам для автоматичного призначення необхідно надати довідки про склад зареєстрованих осіб.

Іншим 434 особам необхідно надати повний пакет документів на перепризначення субсидії на наступний період.

Станом на 01.07.2021 відділом соціального захисту населення Солоницівської селищної ради прийнято 527 довідок про склад зареєстрованих осіб (28%) для автоматичного перепризначення субсидії та оформлено 191 справу (44%).


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь